مد و فشن

بیلی آیلیش؛نسل جدید

پشگفتار

اگر بخواهيم به دنياى مد و فشن در تاريخ نگاه كنيم،سبك ها و استايل هاى متفاوتى را در هر سال و هر دهه مشاهده ميكنيم.سبك و استايلى كه تنها محدود به نحوه پوشش نميشد.آرايش صورت و مدل مو ها هم از مواردى بود كه در طى اين سال ها دچار تغييراتو البته تكامل شده است.در بعضى موارد هم سعى ميشد با تغيير شكل دادن به بدن،آنرا مطابق مد بتراشند و شكل بدهند.به عنوان مثال ميشه به كمر هايى با شكل ساعت شنى اشاره كرد كه در گذشته و در بين خانم ها طرفداران زيادى داشت.امروزه نيز عمل هاى جراحى زيبايى صورت و بدن و پيكر تراشى ها در بين مردم دنيا متداول است.

در گذشته با نبود شبكه هاى اجتماعى ، همه گيرى مد و فشن خيلى به كندى انجام ميشد و معمولا وقتى سبك پوششى در مراكز اصلىمد و فشن منسوخ ميشد،تازه در آن زمان راهش را به كشور هاى دو افتاده تر و جهان سومى باز ميكرد.امروزه با رشد شبكه هاى ارتباط جمعى و از بين رفتن تقريبى مرز هاى فرهنگى اين اتفاق به سرعت رخ ميدهد.به صورتى كه وقتى سبك واستايل پوشش جديدى باب ميشود.به سرعت همه گير ميشود.از همان ابتدا افرادى بودند كه هميشه بر خلاف جريان آب شنا ميكردند و باعث به وجود آمد سبك و استايل جديد ميشدند.امروز در این قسمت از سبک زندگی قصد داریم تا یکی از همین افراد را به شما معرفی کنیم.

بیلی آیلیش کیست

بیلی آیلیش يكى از اين اشخاص كه به تازگى و در همين چند سال اخير توانسته سبك و استايل خاص خودش را ميان مردم جا بياندازد ،خواننده وترانه سراى جوان و جديدى به نام بيلى آيليش است.

خواننده نوزده ساله اى كه با برادرش در اتاقشان به ساخت قطعات موسيقى خود ميپرداخت.

از همان ابتدا بيلى آيليش با استايل و تيپ خاص و در بعضى موارد عجيب خود در حضور هايش در مراسمات و اجراى كنسرت هايشسر و صداى زيادى به پا كرد.

طرز فکر

بيلى آيليش كمپين هايى با موضوع خجالت نكشيدن از فورم بدن (body shaming)راه انداخت.

او با پوشيدن لباس هاى گشاد و به اصطلاح بگى سعى در تغيير طرز فكر انسان ها دارد كه نگاهشان از فرم بدن و لباس افراد معطوفبه درونيات و استعداد هاى ذاتى و زيبايى هاى درونى هر كسى شود.

ورود به مد و فشن

او همچنين خط توليد لباس هاى خود را هم با كمك كمپانى كلوين كلين  calvin klein – راه اندازى كرد.

تا همانقدر كه ورودش به عرصه خوانندگى باعث تغييرات بزرگى در دنياى خوانندگى داشت،بتواند در صنعت مدلينگ و فشن هم اثر گذارباشد.اگر به تولیدات این خط تولید هم نگاهی بیاندازیم متوجه طراحی های خاص و نوآورانه این برند خواهیم شد.

تولیداتی که به سرعت در بین نسل جوان طرفداران خود را پیدا کرده و توانسته سبک و استایل خاصی که دنبال میکند را وارد این صنعت بزرگ کند.

موسیقی

بيلى آيليش با ترانه ى چشم هاى اقيانوس ocean eyes – كه توسط برادرش فينياس در سال ٢٠١٥ ساخته شد وارد دنياى موسيقى شد.پس از آن در سال ٢٠١٩ او اولين آلبوم خود به نام وقتى همه خوابيم،كجا ميرويم – when we all fall asleep where do we go رامنتشر كرد كه جز برترين هاى بيلبورد ٢٠٠ –  billboard 200 نيز بود.

از دیگر ترانه های محبوب او میتوان بهترانه  lovelyi love youeverything i wanted و … اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *