مد و فشن

در مت گالا ٢٠٢١ چه گذشت؟

مهد مد؛نیویورک

شهر نیویورک در کشور ایالات متحده آمریکا همواره جایی برای رشد و ابداع طراحی‌های نوآورانه و جدید در صنعت مد و پوشاک میباشد به نوعی که هرگاه سبک پوشش و مد خاصی در دنیا فراگیر میشود باید بدانید که این مد و ترند پوشش حداقل چند ماه پیش در شهر نیویورک همگیر شده بوده است.

از طرفی فشن شوها و کت واک‌های مهم و مشهوری نیز در این شهر برگزار میشود که سمت و سوی مد و پوشاک را در هر سال تعیین میکند و به طراحان مد سراسر دنیا ایده و مسیر جدید را معرفی میکند.

اما نکته جالب در هر فشن شو و این دست گردهمایی‌های مربوط به مد و پوشاک، استایل و لباس‌های افراد مشهور و سلبریتی در این مراسمات است که توجه همه را به خود معطوف میکند.

همچنین مشاهده نمائید محصولات مرتبط با مد و پوشاک زنانه در بانولیا

علت برگزاری مت گالا

یکی از این دست مراسمات که در این شهر و در موزه‌ی متروپولیتن نیویورک برگزار میشود مراسم مت گالا نام دارد که به منظور جمع آوری کمک‌های مالی برای انستیتو طراحان لباس میباشد.

این مراسم که از سال ۱۹۴۸ در اولین دوشنبه ماه مه برگزار میشود در هر دوره تم خاص خودش را دارد که هر ساله ۶ ماه پیش از مراسم توسط آنا وینتور سردبیر مجله ووگ انتخاب و به مهمانانی که اغلب از بین بازیگران و خوانندگان و سلبریتی‌ها میباشند ابلاغ میشود.

در اين مراسم استايل‌ها و لباس‌هايى وجود داشت كه در اين مقاله به بررسى استايل چند سلبريتى حاضر در اين مراسم خواهيم پرداخت.

در اين مراسم خواننده نو ظهور و جنجالى آمريكاييى ليل ناس كه چندى پيش با عكس‌هايى كه از خود منتشر كرده بود حسابى سر زبان‌ها افتاده بود با لباسى فلزي شبيه به زره جنگجويان حاضر بود كه شباهت‌هايى هم با ربات مشهور سرى فيلم‌هاى جنگ ستارگان داشت.

سلبريتى بعدى ليدى گاگا بود.

او كه همواره براى پوشش و استايل آوانگارد و جنجالى خود مشهور بود در اين مراسم با يك لباس پفى و بلند كه احتياج به همراهى ۶ مرد براى حركت بود حاضر شد براى اضافه كردن چاشنى بيشتر ليدى گاگا كلاهى با طرح پاپيونى بر سر داشت و همراهانش هم با چترهايى مزه‌ى استايل او را چند برابر كردند.

شايد عنوان متفاوت‌ترين استايل را بايد به زوج هميشه جنجالى دنياى سلبريتى‌ها اختصاص دهيم.

كيم كارداشيان و كانيو وست در اين مراسم بازهم چشم‌ها را به خودشان دوختند.

كيم و كانيو با يك لباس سراسر مشكى در اين مراسم حاضر بودند كه لباس كيم از جزئيات بيشترى برخوردار بود با اين كه لباس او مانند هميشه جذب و اسكينى بود اما با طراحى خاصى كه در تصوير ميبيند استايل خود را خاص كرد. همچنين اين دو تمام صورت و سر خود را به نوعى با يك لباس يك تكه پوشانده بودند.

پس از اين دو بيلى آيليش بود كه باز هم مثل هميشه نگاه همه را مجذوب خودش كرد او با پوشيدن يك لباس حرير و بلند كه الهام گرفته شده از فرش قرمزهاى گذشته و به طور ويژه استايل مرلين مونرو بود بر روى صحنه حاضر شد.

و البته كاردى بى…

با يك لباس بلند و پف دار كه با دوخت‌هايى كه روى لباس انجام شده بود اين لباس را خاص‌تر كرد و تركيب اين طرح‌ها با پرهاى لباسش و كلاهى كه به سر داشت باز استايل آوانگارد و مفهومى جذابى را بر روى فرش قرمز داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *