ورزش و تفریح

شکم شش تکه فوری!

آب کردن چربی های شکم

همه ی ما دوست داریم شکمی تخت و بدون چربی داشته باشیم و داشتن شکم شش تکه به آرزوی همه ما تبدیل شده است . امروزه پيشرفت تكنولوژى و آسان تر شدن كار ها باعث شده تا انسان ها هر چه بيشتر از فعاليت بدنيشان كاسته شود.و دچار چاقى وافزايش بي رويه وزن و در پي آن بروز بيمارى هاى قلبى و عروقى و انواع آرتروز ها شوند.

همواره توسط متخصصان توصيه ميشود كه ساعتى را در روز به ورزش كردن تخصيص دهيد تا سلامتى روح و جسم تضمين شود.

اما به علت مشغله هاى فراوان كه گريبان گير زندگي امروزه انسان ها شده امكان اين كار وجود ندارد.

امروز در اين قسمت از سبک زندگی قصد داريم تا با معرفي چند ورزش و نرمش كه در خانه هم ميتوانيد انجامشان دهيد، در رسيدن به وزن و فرم بدنى دلخواهتان همراهيتان كنيم.

ما در اين مقاله قصد داريم تا راهى را به شما معرفى كنيم كه با روزى پنج دقيقه ورزش كردن چربى هاى ناحيه شكم را آب ميكند و شكمى تخت را براى شما به ارمغان مى آورد.

سعى كنيد در ابتدا براى هر حركت ١٠ ثانيه وقت بگذاريد و در ادامه بعد از هر هفته مدت زمان انجام هر حركت را افزايش دهيد.هر حركترا ٣ست انجام دهيد و ميانش كمى استراحت كنيد.

 

معرفى حركات ورزشی برای شکم شش تکه:

 

١-شناى ثابت روى آرنج:

 

بدن خود را به حالت شناى سوئدى دربياوريد و به جاى كف دست،آرنج هاى خود را روى زمين بگذاريد و ١٠ثانيه در اين حالتبمانيد.سپس استراحت كنيد.اين رويه را ٣ست متوالى تكرار كنيد.

 

٢-دراز نشست ثابت به حالت V انگليسى:

 

به روى باسن بشينيد و بالا تنه و پا هايتان را به شكل V انگليسى ثابت براى ١٠ثانيه نگه داريد.
همينطور ميتوانيد بعد از مدتى براى فشار بيشتر،دست هايتان را به پا هايتان با حالت دراز نشست نزديك كنيد.

 

٣-گردش پا به شكل دوّار:

 

به پشت روى زمين بخوابيد،دست هايتان را به موازات بدنتان قرار دهيد و پا هايتان را از زمين فاصله دهيد و به شكل () حركت دهيد.

 

٤-دراز نشست آرنج به زانو برعكس:

 

به روى زمين بخوابيد،يك پايتان را از زانو خم كنيد و پاى ديگر را به شكل ضربدرى رى پاى ديگر قرار دهيد.حال دو دست را به پشت گوشهايتان ببريد.
سعى كنيد آرنج دست راست را به زانوى پاى چپ با دراز نشست بزنيد و بعد از ٣ ست دست و پاى ديگر را به هم بزنيد.

 

٥-دراز نشست از پشت:

 

به روى شكم بخوابيد.و سعى كنيد بالا تنه خود را به حالت دراز نشست از زمين جدا كنيد.
اين حركت رفت و برگشتى تقويت كننده عضلات شكم و فيله كمر ميباشد.

 

در قسمت بعدى سبك زندگى ورزش هاى ديگرى را نيز براى آب كردن چربى هاى شكم و ديگر اعضاى بدن به شما معرفى خواهيم كرد،امادر نظر داشته باشيد براى انجام هر ورزشى با توجه به ويژگى هاى بدنتان منوط به اجازه و تاييد متخصص ميباشد.
سعى كنيد در ابتداى راه زياد به بدنتان فشار وارد نكنيد.و البته كه رعايت رژيم غذايى سالم و ورزش بهترين مكمل ها براى دستيابى بهبدنى سالم و بدون چربى هاى مضر ميباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *