مد و فشن

ما آلدو هستیم

پیشگفتار:

آلدو یک برند تولیدی کیف و کفش میباشد که در کشور کانادا و در سال 1972 شروع به فعالیت کرد.

آلدو با شعار اینکه هر قدم شمرده میشود(ارزش دارد) طرح های خود را به بازار ارائه کرد و به سرعت توانست طرفداران زیادی را بدست آورد.

آلدو با طراحی های ساده و محبوب خودش به سرعت توانست جای خود را در بازرا مد و فشن کفش باز کند.آقای آلدو بنسادون معروف به mr.B از یک خانواده که در حوزه مد و فشن و مخصوصا تولیدی کفش فعالیت داشتند متولد شد.اما آقای بنسادون توانست برند خود را با نام خود به سرعت در بین مردم جا بندازد و شعبات و فروشگاه های زیادی را در سرتاسر دنیا افتتاح کند.

Mr.B

آقای بنسادون برای پیشرفت کار خود حتی به یادگیری زبان ایتالیایی کرد تا بتواند هر چه پرقدرت تر در صنعت تولیدی خود و جهانی شدنش قدم بردارد.

آلدو علاوه بر تولیدات خود فعالیت هایی نیز در زمینه ی محیط زیست و احیای جنگل ها نیز فعالیت میکند.همچنین در سال 1985 توانست تاثیر به سزایی در تغییر نگاه مردم به بیماری ایدز داشته باشد و سالانه بخشی از درامدش را به فرهنگسازی درباره این بیماری وآگاهی بخشی صرف میکند.

تولیدات این برند تنها به کیف و کفش محدود نمیشود و خط تولید انواع اکسسوری ها ، عینک آفتابی و صندل و … را هم راه اندازی کرده وطررفداران زیادی را جذب این برند ساده و شیک کرده است.

آقای بنسادون در یکی از سخرانی های خودش برند آلدو را اینچنین معرفی میکند:

ما می توانیم شیک باشیم و همچنان واقعی بمانیم.ما می توانیم روحهای فروتنی با قلبهای سخاوتمندانه داشته باشیم. اینکه ما می توانیم آنقدر شجاع باشیم که برای  چیز های بزرگ تلاش کنیم. و اینکه ما همیشه می توانیم لذت ببریم. این بنیاد ماست. منبع عشق ما به هر کفش ، کیف  و اکسسوری  که می سازیم تزریق می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *