مد و فشن

گورین؛سبک جدید کلاه

گورین

کلاه هایی با عکس حیوانات:

این روز ها اگر به سر جوانانی که کلاه بر سر میگذارند دقت کنید متوجه سبک خاصی از کلاه میشوید.

کلاه هایی که شکل کلی شبیه به همی دارند اما با یک تفاوت.

در این دوره برای ترند کردن یک استایل و مد ابتکار و بهره گیری از هوش طراحی حرف اول را میزند.همه ی ما با شکل کلی کلاه های کپ آشنایی داریم.اما گورین؛برندی که در این مقاله قصد معرفی آن را داریم با نوآوری هایی ساده اما هوشمند به سرعت توانست جای خود را در مد و پوشاک جوانان به ویژه ایرانی ها باز کند.

طراحی کلاه های گورین:

این برند با بهره گیری از عکس و نام حیوانات و با رنگ بندی های جذاب خودش مدل های کلاه کپ و اسکولی خود را روانه بازار کرد.این کلاه ها در قسمت جلوی خودشان عکس گلدوزی شده ی یک حیوان خاص را دارند.

این کلاه ها به محض ورودشان به بازار ایران به علت محبوبیت بیش از حدی که بین جوانان پیدا کرد برخی را به فکر تولید و عرضه این کلاه ها به صورت تقلبی و فیک کردند که اغلب با قیمت پایین تر و صد البته با کیفیت خیلی پایین تر خودشان به راحتی قابل تشخیص هستند انداخت.

یکی از عوامل مهم در تشخیص کلاه گورین اصل و اورجینال از فیک و تقلبی همین نقش دوخته شده ی حیوانات در جلوی این کلاه میباشدو

این طرح گلدوزی در کلاه های اصل برند گورین با جزئیات فوق العاده ای دوخته شده اند و همچنین از کیفیت بالایی برخوردارند که بعد از استفاده ی مکرر لوله و گوله گوله نمیشوند.

عامل اصلی دیگر برای تشخیص کلاه های گورین اصل از تقلبی دوخت تمیز و بی عیب کلاه میباشد.

همچنین بر روی نقاب کلاه ، تگ برند کلاه گورین که به شکل برج و بارو های یک قلعه میباشد دوخته شده است.

به شما حق میدهیم که کمی سردرگم شده باشید ،به جای این همه تلاش برای انتخاب کلاه گورین اصل شما با کلیک بر اینجا میتوانید وارد صفحه برند گورین در وبسایت بانولیا شده و از دنیای تنوع زیبا و جذاب کلاه های گورین لذت ببرید.

تاریخچه برند گورین:

برند گورین در سال 1895 توسط Cassel Goorin در شهر فیلادلفیا آمریکا تأسیس شد.

علاقه کاسل به کلاه ها باعث شد تا برند خود را ایجاد کند که بعدها توسط پسرانش در سال 1921 به بازار عرضه شد.

آنها موفق شدند با فروش عمده محصولات خود به بقیه ایالات متحده، شرکت خود را گسترش دهند.

ورزش اسکی یک عامل مهم در رشد این شرکت بود حتی بیشتر از آنکه در المپیک زمستانی سال 1960 کالیفرنیا به عنوان کلاه رسمی مسابقات انتخاب شد.

با گذشت نسل‌ها این برند توانسته است با تغییرات جامعه، سبک زندگی و هنر امروز سازگار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *