مد و فشن

colin’s برند متفاوت

پیشگفتار

برند پوشاک colin’s-کالینز یه برند ترکیه ای میباشد که کار خود را از سال 1983 آغاز کرد.این برند در زمینه های مختلفی مثل انواع اکسسوری ها ، شلوار ، پیراهن و … محصولات خود را با سبک کژوال روانه بازار کرد و به زودی توانست طرفداران زیادی را در سر تا سر دنیا مجذوب خود کند.
در این قسمت از سبک زندگی میخواهیم شمارا با یکی از برند های محبوب و با کیفیت ترک آشنا کنیم.

سبک colin’s

این برند محصولات خود را هم مخصوص بانوان هم و هم مخصوص آقایان طراحی میکند و در طراحی های خود استایل و تایپ جوانانه به وضوح قابل مشاهده میباشد.
برند کالینز خود را این چنین معرفی میکند:
ما به عنوان برند colin’s ، وظیفه خود را چیزی فراتر از فروش لباس های آماده می بینیم ، ما به این اعتقاد داریم که “ما تلاش می کنیم مردم نه تنها در تجارت لباس های آماده ، با محصولات و خدمات خود احساس بهتری داشته باشیم”. بنابراین ، ما نوآوری ، تناسب و کیفیت را همزمان در فروشگاه های خود در سراسر جهان ارائه می دهیم.

طیف وسیع از محصولات ما باعث میشود تا مشتریان حس های مختلفی را تجربه کنند و این مفهوم نوآوری ما است. ما همواره به فکر مشتریانی هستیم که به بدن وظاههرشان علاقه دارند ، مشتریان باید با محصولات ما احساس راحتی داشته باشند ، اینکه محصولات ما چگونه بر بدن آنها مینشیند و در نتیجه سبک آنها را منعکس می کنند. مفهوم کیفیت ما ارائه جزئیات پایدار در همه زمانها از طریق رنگ ، پارچه ، دوخت ، مقاومت و موضع است. همه اینها نمایانگر برند COLIN’S است که وظیفه خود در ایجاد احساس خوب را به رسمیت می شناسد.

colin’s در دنیا

COLIN’S در بیش از 600 فروشگاه خود در 38 کشور جهان که هر روز چیزهای جدیدتر ، مدرن تر ، جالب تر و خاص تر به آنها اضافه میشود ، با سرعت دنیا مطابقت دارد و روح این تغییر بزرگ را با مشتریان خود به اشتراک می گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *