به فروشگاه آنلاین بانولیا خوش آمدید.

درباره تیم بانولیا

با تیم و اهداف بانولیا آشنا شوید!

توسعه ی فناوری اطلاعات و گسترش استفاده ی انسان از فضای مجازی باعث شده تا انقلابی نیز در زمینه ی کسب و کارها بوجود بیاورد و هرچه بیشتر ما را بر آن ساخت تا با بهره گیری از این امکان، آنلاین بانولیا را با هدف ارائه ی بستری امن و جدید در زمینه خرید آنلاین لباس و دیگر خدمات موجود شروع به فعالیت کند.

تيم بانوليا در سال 1399 با هدف بهره گيرى از فضاى كسب و كار آنلاين تلاش ميكند تا هم در زمينه فروش انواع لباس آقایان ،خانم ها ،کودکان ، اكسسورى ها ،انواع کیف و کفش ، لوازم خانه و آشپزخانه و … خدماتى با حداكثر كيفيت موجود به مشتريان خود ارائه دهد و هم اينكه بتواند تجربه خريد آنلاين متفاوتى را براى مشتريان خود بسازد.

فروشگاه آنلاين بانوليا علاوه بر فروش اجناس با بالاترین کیفیت قصد دارد تا اطلاعات مختلفی نیز درباره ى برند ها ، فرهنگ هاى پوشش اقوام و ملل،نحوه پوشش وقوانينى كه شما را داراى استايل خاص خود ميكند و زيبايي ذاتى شما را با هر لباس و استايلى نمايان ميكند، به مخاطبانش ارائه دهد.

تيم بانوليا بر آن است تا با ارائه خدمات پس از فروش به مشتريان خود سعى بر بالا بردن حداكثرى رضايت شما دارد.

همچنين تيم بانوليا با دارا بودن تيم اجرايى جوان و با نشاط سعى دارد تا با نوآورى در نحوه ارتباط و ارائه خدمات به مشتريان همواره به روز باشد و تجربه خريدى رضايت بخش و در محیطی امن را براى شما فراهم كند.

همينطور شما ميتوانيد در شبكه هاى اجتماعى پيج هاى بانوليا را دنبال كنيد تا علاوه بر آشنايى با محصولات ، اطلاعات ديگرى نيزدرباره سبك زندگى، مد و فشن روز و اخبار تکمیلی برند ها را دريافت كنيد.